Temalı Teraryumlar

Özel Hediyeler

Hediyeleşmek çok güzel bir şey, hediyelik dükkanlarında ve farklı marketlerde pek çok güzel hediyelik eşya var. Teraryumlar da canlı ve farklı duruşlarıyla en sıra dışı hediyelerden sayılır. Peki masal bahçesi olarak da anılan bu ilgi çekici hediye daha da özelleştirilemez mi?

Herkes en sevdiklerine hediye alırken sadece ona özel bir hediye almak ister, yani mümkünse dünyada bir tane olan, sadece bir kişiye ya da bir ana özel. Özel olduğunu hissettirmek istediğiniz kişi bazen anneniz olur, bazen sevgiliniz, bazen eşiniz, bazen çocuklarınız; bazen arkadaşlarınızla size özel bir anı canlandırmak istersiniz, bazen de şirket çalışanlarınıza özel bir mesaj vermek istersiniz. Bu ihtiyacınızın farkında olduğumuz için YoyoMoyo Ekibi olarak taleplerinizi sadece sizin isteğinize özel tasarlama gayreti içerisindeyiz.

ogretmenler-gunu-icin
Öğretmenler Gününe Özel

Siz Nasıl İsterseniz

Bazı müşterilerimiz bizzat kendi teraryumu içerisinde bulunmak isterken bazı müşterilerimiz bir üniversite rektörüne üniversitesinin minyatürünü hediye etmek istiyor. Teraryumlarımız bazen bir kız isteme hediyesi, bazen konsolosluğa gidecek şehre özel bir hediye, bazen de fantastik film severlerin evlerinde canlandırdıkları hayaller. Bir sınırınız olmasın, hayallerinizi olduğu gibi anlatın, biz de hayallerinizi minyatür bahçe ya da teraryum boyutlarına taşıyalım.

son-ev-tasarimlarimiz
Farklı Ev Tasarımlarımız

Hem şahıslar hem şirketler için kendi üretimimiz farklı tasarımlarda evlerimiz, tabelalarımız ve objelerimizle talebinize özel yapacağımız temalarımızla hizmetinizdeyiz. Bungalow, Ghost House, Hobbit Evi, Witch House, Kuğu Evi, Ahşap Köprüler, Aşk Köprüsü, Sevgili Bankları, Sevgili Salıncakları ve şahsa özel daha pek çok tasarım…

Siz de hayalinizdeki teraryumu sadece size özel hale getirmek için yoyomoyo.com ‘dan bizimle iletişime geçip talebinizi iletin. Bakalım YoyoMoyo Ekibi size ne sürpriz yapacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir