Minyatür Bahçeler

Minik Alanlarda Dev Hayaller

Dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde bir bahçe sahibi olmak hayal değil! Salonunuza, odanıza hatta ofisinize bile hayalinizdeki bahçeyi sığdırabilirsiniz. İş yerinizde stresinizi çim biçerek, ağaç sulayarak atabilirsiniz. Gitgide popülerleşen Minyatür Bahçeler doğal, sağlıklı ve huzur veren platformlar.

Ülkemizde yeni yeni yayılmaya başlayan minyatür dünyalar bitki severler arasında hızla popülerleşti. Her geçen gün herkesin kendi hayallerini modellediği tamamen kendisine ait, özgün pek çok çalışma ortaya çıkmaya devam ediyor.

İster bahçe malzemelerini temin edip hayallerinizi bizzat yaşatabilir isterseniz de hazır ya da hazırlatacağınız bahçelerden sevdiklerinizi alabilirsiniz. Atıl gördüğünüz herhangi bir masa üstü ya da boş yer niçin bahçeniz olmasın ki. Saksıda çiçek yetiştirmekle aynı durumdan bahsetmiyoruz, evleri, köprüleri, ahşap çitleri, hayvan figürleri, yosunları, sukulentleri, kaktüsleriyle keyfinizce dizayn edeceğiniz, çorba tabağınıza bile sığdırabileceğiniz bahçenizden, hayallerinizden bahsediyoruz.

847991c4600d3c18960f587f32b3a987

Çocukların evlerinden çıkamadığı, herkesin bir şekilde evde ya da ofiste vakit geçirdiği, doğadan uzaklaşılan günümüzde yeşili tekrar sevdiren, herkese kendi dünyasını kurabileceği bir ortam oluşturma şansı veren minyatür bahçeler görenleri de kendisine hayran bırakıyor. Sanal hobiler yerine toprağa, bitkilere, hayallere temas eden gerçek hobilere sahip olmak kurgunuza göre değişmekle beraber çok düşük maliyetlere de mümkün.

Butik otellerden, şirketlerden ve farklı bir hediye vermek isteyenlerden siparişler alıyoruz. Seri üretimi olmayan belki olmaması gereken bir güzellik bu, her bir bahçe özel bir değer taşıyor. Bahçelerin tamamı özel tasarım.

Peki bir minyatür bahçe nasıl yapılır, minyatür bahçe malzemeleri nerede satılır derseniz minyatür evler, minyatür masa, minyatür sandalye, minyatür ahşap ev, minyatür insan figürü, minyatür hayvan figürleri, minyatür bahçe malzemeleri, minyatür bahçe bitkileri, minyatür bahçe aksesuarları,  gibi çeşit çeşit minyatür malzemeler ve kavramlar karşınıza çıkacak. Minyatür bahçe süsleme malzemeleri ve minyatür bahçe çalışmaları için ihtiyacınız olan her şeyi yoyomoyo.com ‘da bulabilir, ihtiyacınız olduğunda ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Eğer isterseniz minyatür bahçenizi profesyonel yardım alarak objelerinizi canlı olarak seçerek bizzat atölyemizde yapabilirsiniz. Bunu aileniz için bir aktivite olarak bile planlayabilirsiniz. Sizi Mecidiyeköy’deki atölyemize bekleriz. Hayal bahçenizi yapmak için aradığınız çeşit çeşit figürlere, fanuslara ve minyatür bahçe malzemelerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Hayalleriniz hobiniz olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir